Tomáš Novotný

- Stavební firma -

O nás

Tomáš Novotný - Stavební firma

Historie naší firmy sahá až do roku 1990, kdy byla pojmenována pod názvem stavební firma Ladislav Novotný a spol. V roce 2008 firma přešla na syna a byla přejmenována na firmu Tomáš Novotný stavební firma. Díky takto dlouhé praxi a mnoha získaným zkušenostem se řadíme mezi odborníky v oblasti stavebních prací. Za tuto dobu se můžeme pochlubit mnoha stavbami a projekty, jako jsou například výstavby bytových a rodinných domů, malých průmyslových hal nebo třeba roubených staveb. Ke každému projektu přistupujeme individuálně, abychom splnili přání zákazníků do těch nejmenších detailů. Při realizaci využíváme kvalitní materiál od certifikovaných dodavatelů. Naše firma je soběstačná, vlastníme řadu strojů, jako jsou řezačky dlažeb, asfaltu, dusadla, nakladač UNC, třístranný sklápěč, zámečnickou dílnu, truhlárnu a sklenářství. Jak již bylo zmíněno, zajišťujeme malířské, tesařské, zámečnické i truhlářské práce. 
Naší doménou je především spokojený zákazník, kvalita a rychlost výstavby.
Nacházíme se v Pardubickém kraji v Kunčicích. Budeme se na Vás těšit! 

KONTAKT

Služby

Co umíme

Naše stavební firma se zaměřuje na výstavbu rodinných domů od projektu až po realizaci, kdy zohledňujeme individuální přání zákazníka. Provádíme i výstavbu malých průmyslových hal a zajistíme Vám jakékoli stavební práce. Vše k Vaší spokojenosti!

Realizujeme sádrokartonové systémy, které mají širokou oblast použití. Jsou vhodné jak pro interiéry novostaveb, tak pro rekonstrukce a opravy bytových nebo průmyslových budov. Montujeme příčky, podhledy, minerální podhledy a podkroví. 

Rádi Vám pomůžeme s obklady koupelen, sprchových koutů, schodišť, chodeb a rádi Vám poradíme, který obklad vybrat. Spolehnout se na nás můžete i v oblasti malířských prací. Poradíme Vám, jaká povrchová úprava je pro Váš interiér a exteriér nejvhodnější a jak jej barevně sladit. Na základě Vašich představ vymalujeme Vaše prostory. Nabízíme také natěračské práce včetně natírání oken, dveří, parapetů, zábradlí, podlah, radiátorů a mnoho dalšího. Zajistíme Vám profesionální úklid domácností, bytů, kanceláří nebo firem, úklid po malířských a natěračských pracích a v neposlední řadě mytí oken.

 

 

 

truhlářské, zámečnické a sklenářské práce. Všechny práce jsou prováděny vyškolenými odborníky.Poskytujeme kompletní tesařské práce. Nabízíme zahradní altány, pergoly a terasy, vestavby, střešní krovy a další produkty ze dřeva. Stačí jen specifikovat vaše požadavky a my vám zhotovíme kvalitní výrobek na míru. Veškeré práce zajišťujeme s odborně proškolenými pracovníky, kteří mají několikaleté zkušenosti s tesařskými konstrukcemi. 
Obrátit se na nás můžete i v případě, že budete potřebovat truhláře, kdy se s Vámi domluvíme na návrhu, realizaci, zaměření, kalkulaci, výrobě, dopravě a následné montáži. 
Mezi naše další přednosti patří zámečnické práce, kdy zajišťujeme služby v oboru otevírání zámků v případě zabouchnutých či zamčených dveří. Zajistíme ovšem jakékoliv zámečnické služby, poradíme sii se všemi druhy bezpečnostních zámků. 
V neposlední řadě jsme schopni Vám nabídnout naše sklenářské služby, kdy Vám rádi pomůžeme s řezáním skel, kalením, lepením bezpečnostních fólií a spoustou dalšího.

 

Dále si nás můžete objednat na zateplování polystyrenem, fenolickou pěnou, vatou, termoizolační omítkou apod.
V případě potřeby Vám opravíme fasády (ZELENÁ ÚSPORÁM), vyrobíme kovaných ploty, brány a dalších uměleckých prvků či nás můžete zavolat na veškeré zemní práce, jako jsou vykopávky, sejmutí ornice, přemístění výkopku  v terénu mimo komunikaci, úpravu pláně a spostu dalšího.

Děláme také pokládky všech druhů dlažeb. Pomůžeme vám s výběrem vhodného typu podlahy do vašeho interiéru. Můžete si vybrat z široké nabídky podlah jako např. vinylové, dřevěné, PVC podlahy nebo také plovoucí podlahy. Zajistíme pro vás nejen dodávku, ale i kvalitní pokládku podlahy.

NAŠE ZKUŠENOSTI

SERVIS

 • 1.KROK

  ZAMĚŘENÍ

  Nejdříve se společně dohodneme na nejmenších detailech, abyste byli s naší firmou spokojeni.

  2.KROK

  KALKULACE

  Následně s Vámi uděláme kalkulaci ceny, kdy zohledňujeme přání zákazníka a kvalitu našich služeb.

  3.KROK

  REALIZACE

  Po důkladném naplánování se pustíme do práce, kdy je naší prioritou Vaše spokojenost s výsledkem!

FOTOGRAFIE

KONTAKT

Tento web používá k personalizaci reklam soubory cookies, které mohou sbírat některé vaše osobní údaje.   Přijmout   Odmítmout   Více informací