NAŠE SLUŽBY

 

Co vám nabízíme

Kompletní stavební práce na klíč od počátečního návrhu až po závěrečný úklid. Stavební práce provádíme výhradně vlastními profesionálními řemeslníky.

Dodáváme nábytek vyráběný na míru, zejména pak kuchyňské linky včetně veškerých volně stojících i vestavěných spotřebičů.

Kromě rekonstrukcí a stavebních prací na klíč, provádíme nejen drobné stavební práce dle vašeho přání a potřeb, ale i komplexní nabídku a dodávku nábytku:

  • pokládky dlažeb a obkladů
  • montáže a opravy elektroinstalací, včetně elektro revizí
  • dodávky nábytku
  • vodoinstalatérské práce
  • zámečnické práce
  • topenářské práce
  • pokladádky podlahových krytin - plovoucích podlah, vinylových krytin a dřevěných podlah

Průběh zakázky

Po telefonické domluvě zaměříme stávající stav na místě. Na základě získaných informací zákazníka provedeme předběžný finanční rozpočet. Při další schůzce jsou vypracované podklady předány i s vysvětlením zájemci o rekonstrukci či přestavbu.

Nyní je již na vás, zda se rozhodnete pro naši firmu.

Pokud ano, upřesníme s vámi výběr obkladů, dlažeb a všech zařizovacích předmětů. Pokud máte své podklady a přání, zpracujeme je. Pokud si nevíte rady, nezoufejte. Můžete využít služeb naší profesionální designérky, která vám vymyslí a naprojektuje interiér k vašemu přání. Naše firma zároveň provozuje ve vlastním obchodním domě prodej bytového nábytku, takže máte jedinečnou příležitost ihned si veškerý nábytek osedat, vyzkoušet postele a vidět sektorový nábytek na vlastní oči.

Po dohodnutí termínu samotné realizace se vše připraví a v předstihu objedná pro hladký průběh prací.

Před samotnou realizací zakázky se na místě přesně domlouvají veškeré koncové vývody vodoinstalace a elektroinstalace. Toto vše se ještě koordinuje s požadavky truhláře, výrobce či dodavatele nábytku. Pokud dodávku a montáž nového nábytku bude provádět vámi vybraná firma, je nutné, abychom od vás obdrželi jejich přesné požadavky na stavební připravenost.

Naším cílem je, aby vše plynule navazovalo. Po skončení stavebních prací nastupují podlaháři a návazně po nich probíhá montáž nového nábytku. Samozřejmostí je před provedením montáže vymalování naším malířem.

Dodávaný sortiment zboží - sanitární zařízení koupelen

Při rekonstrukcích a do námi dodávaných sestav používáme pouze kvalitní a osvědčené výrobky. Klademe důraz nejen na jejich estetickou hodnotu, ale také na kvalitu a dostupnost náhradních dílů včetně pozáručního servisu. Naše nabídka uspokojí i ty nejnáročnější klienty.
Jeden z nejčastějších dotazů: "Provádíte rekonstrukce na klíč a jaký je termín dodání?"

Odpověď: "Ano, celkovou rekonstrukci provádíme na klíč. Termín realizace je zhruba 14 dní (záleží na rozsahu rekonstrukce). Vy se nemusíte vůbec o nic starat. Provedeme kompletní rekonstrukci rozvodů vody, kanalizace, elektroinstalace, nové zděné jádro, sádrokartonový podhled a obklady. Navrhneme nové půdorysné rozmístění zařizovacích předmětů a vámi vybraných obkladů dle vašich požadavků. Dále provádíme i související drobné práce, jakými jsou například výměny záchodových mís, sprchových stěn a koutů, opravy obkladů, dlažeb a jiné. Po dobu rekonstrukce koupelen v bytech lze s jistým omezením v prostorech pobývat, nemusíte si tedy zajišťovat náhradní bydlení. Po práci po sobě vždy uklízíme a vysáváme. Záchodová mísa je funkční po celou dobu přestavby.


Rekonstrukce domů a bytůRekonstrukce koupelnyRychlost, preciznostVybavení interiérů


Výstavba pilířů, ploty, brány